Kto jest online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Dee Facto w Internecie

Polski Punk - warszawska kapela ska-punkowa - Dee Facto

Latest

The latest news from the Joomla! Team

Video z koncertu w klubie PROXIMA (2004)

Znaleźliśmy w naszych archiwach materiał video z koncertu DEE FACTO w klubie PROXIMA w 2004 r. Zagraliśmy wtedy z okazji 18. urodzin zespołu Farben Lehre. Wykonaliśmy kilkanaście utworów - prawie cały materiał z naszej najnowszej studyjnej płyty "MOKOTOVO" :)

Nasze zacne znalezisko wrzuciliśmy na YouTube (15 utworów):

DEE FACTO - koncert w klubie PROXIMA (2004)

Dobrej zabawy!

Teksty piosenek z płyty "Mokotovo"

Opublikowaliśmy teksty do wszystkich piosenek z najnowszego albumu Dee Facto - Mokotovo. Zapraszamy do działu "Dyskografia / Teksty".

Pozdrawiamy!

Dee Facto

projekt okładki nowej płyty gotowy!

Pod koniec czerwca poinformowaliśmy Was w tym artykule, że projekt okładki nowej płyty Dee Facto jest gotowy. Obiecaliśmy również wkrótce powiadomić o kolejnych krokach, które chcemy podjąć, aby wydanie nowej płyty Dee Facto stało się faktem.

 

Upłynęło kilka tygodni i w tym czasie z sukcesem zakończyliśmy projektowanie pozostałych elementów graficznych, które znajdą się na samym krążku oraz wewnątrz pudełka.

Pozostaje proces wydawniczy. Czekajcie na kolejne newsy :)

wszystkie teksty już w komplecie!

Na nowej stronie Dee Facto są już wszystkie teksty piosenek, które pojawiły się na dotychczas wydanych albumach Dee Facto. W najbliższych tygodniach pojawi się też kilka tekstów do nowych numerów, które usłyszycie na albumie "Skagopuunkka!".

pomysł Bździcha

W marcu Bździch wpadł na pomysł, żeby zrobić nową stronę Dee Facto i zadzwonił z tym do Pitosza. Pitosz, jak to on ma w zwyczaju, obrócił ideę w czyn i tym oto sposobem powolutku zaczęła się wyłaniać z chaosu internetu nowa strona Dee Facto. Ps. Jeszcze nie wiemy co tu się dokładnie będzie działo, ale jesteśmy pewni tego, że COŚ się będzie dziać na pewno :)

wysmażamy nową stronę Dee Facto!

Choć dziś jest Prima Aprilis, to ten news nie jest żartem: wysmażamy nową stronę Dee Facto!

Ktoś zapyta: "po co wam, chłopaki, nowa strona, skoro zespół nic nie robi?". Odpowiedzi na to pytanie jest kilka:

1. Zespół obecnie nie nagrywa i nie koncertuje, ALE nie oznacza to, że ludzie należący do ekipy Dee Facto nic nie robią. Na pewno też nie zakopaliśmy i nie zamknęliśmy kawała naszej wspólnej historii, jaką jest projekt Dee Facto. Przeciwnie, cały czas pozostajemy w kontakcie ze sobą i łączy nas, oprócz spożywania kilogramów kiełbasy i litrów browaru, coś więcej: pracujemy w podgrupach zadaniowych, z których każda zajmuje się tworzeniem nowych dźwięków. Znając historię, tylko kwestią czasu jest, że projekt Dee Facto znowu się uaktywni i jak ten wygasły, niepozornie popierdujący małymi obłoczkami dymu wulkan, nagle wyrzuci z siebie strumienie gorącej lawy gitarowych dźwiękoof i porykiwań Żółtego :P

2. Powraca nadzieja, że nowa płyta Dee Facto stanie się wreszcie faktem i zarejestrowany prawie dwa lata temu materiał wreszcie ujrzy światło dzienne. Z tego powodu również chcielibyśmy przygotować naszą nową stronę, aby była gotowa na moment wydania nowej płyty. Chcielibyśmy wówczas móc się lepiej komunikować ze światem, niż ma to miejsce w chwili obecnej.

3. Na naszej starej stronie zadomowił się i zamieszkał na stałę bardzo złośliwy spamujący robot, który codziennie wywala wywrotkę śmieci do naszego wirtualnego ogródka. Biedny nasz admin nie nadąża tego sprzątać i przez to nie da się normalnie używać naszej strony.

Powodów znalazłoby się pewnie więcej, ale już te trzy są wystarczające, aby brać się do roboty i wysmażać nową stronę Dee Facto. A więc - do roboty!